22.06.12

Street Fighter slaví 25 narozeniny

Street Fighter slaví 25...

...a Capcom se rozhodl netradičním způsobem oslavit toto jubileum. Všichni Fighteři, kteří se za posledního čtvrt století zamilovali do Ryu, Chun-Li nebo třeba Karin mají možnost podělit se o svoje zážitky a pocity z virtuálních soubojů na speciálně připravené stránce:

www.StreetFighter25.com

Fanoušci mohou jednoduše do časové osy přidávat svoje vlastní texty, obrázky nebo videa a podělit se s ostatními jakým způsobem Street Fighter ovlivnil jejich život.

"Podělte se o svůj příběh i vy!"

V polovině září spatří světlo světa také sběratelská adice Street Fightera. Jejím obsahem kromě veškerých Street Fighter titulů hratelných na současných konzolových systémech (PS3 a Xbox 360) bude taky figurka Ryu jak provádí Shoryuken. Další obsah zahrnuje dva Blue-Ray video disky, 11 CD hudby z celé série Street Fighter, 64 stránkový Art-book v tvrdých deskách, Ryuv černý pásek:-P a konečně taky obligátní certifikát potvrzující pravost a obsahující číslo vaší série. Doporučená cena celého balení je 150 dolarů.

17.06.12

Ghost Recon Future Soldier na PS

GRFS for PS3 for sale!

Pařani a pařanky, nažhavte svoje přijímače a čtěte. Ojedinělá nabídka pro vás, kteří vlastníte doma PS3 a nemáte do čeho střílet.

Jelikož jsem se podílel na dokončení celého GRFS na PS, byla mi tahle pecka předhozena v celofánovém obalu jako bonus za odvedenou práci.

Avšak doma nemám žádnou konzoli, natož PS3 - a v nejbližší době ji neplánuji. Proto jsem se rozhodl, že jí nenechám válet doma na nočním stolku, ale nabídnu jí právě vám. Pravověrným pařanům. Dávám vám možnost tuhle gamesku zahrát na vlastní gamepady. Co proto musíte udělat?

Stačí když mi napíšete, že máte o hru zájem. Já vám obratem odpovím. A pokud budete rychlí a zběsilí, tak může do týdne být "Future Soldier"

i z vás.


GRFS se dá na netu koupit za nějakých 1200-1500Kč+poštovné.
Já vám jí nabízím za 900 Kč. Ponechme to jako vyvolávací cenu a pokud bude zájemců více, půjdeme do dražby.

Takže pište, komentujte a dražte, protože tahle 3D akční pecka za to stojí.

16.05.12

Vyšlo Diablo 3 ... exkluzivní screenshoty

... a protože jsem od Blizzardu nedostal zatím žádný BETA key (nejspíš ani žádný nedostanu), tak jsem si našel zábavičku jinou. Jmenuje se Parameters a je zatím v beta fázi. Je taky z oblasti RPG a kromě klasických věcí jako je síla, zkušenosti a regenerace, tam najdete speciality tipu akční body nebo žlutě zbarvené nepřátele :-D

"I přes mou litanii na téma: "Musíte to otestovat i na českých šunkách!", se panáčkové z Blizzadru neustrnuli a nedopřáli mému VBI kompíku zahřát si grafiku pod tíhou jejich nejnovějšího dílu epické RPG Diablo 3."

Stránky jsou sice v Japonštině, ale možnost přepnout do Angličtiny nechybí :-) Nebudu vás dál napínat...klikněte na následující odkaz a vydejte se na pár desítek minut do okouzlujícího světa meče a magie, jak byl v prvních pokusech převáděn z papíru na obrazovku.

Parameters(beta2.01)

Ale protože ne jen pařením je člověk živ a občas zajdu ven s kamarády. Zlanařil jsem jich pár aby mi poslali svoje vypiplané postavičky. Jejich dvoudenní děťátka si můžete prohlédnout níže.

Barbar se jménem POLIS vás může překvapit i On-line;-)




Máte taky luxusní postavu - barbar, mnich a nebo šaman - pošlete vaše Děťátka a pochlubte se.
Posílat můžete na Holistr[@]hotmail.com
nebo se připomeňte v komentáři a přidejte odkaz na obrázek.


Přidávám blizarďáckou error stránku, která se objeví, pokud chcete stránky zobrazit v češtině :-/



23.04.12

Bioshock walkthrough

Hej kluci a holky, pařani a pařanky,
jestli máte občas chuť zapařit gamesku jen proto, že se na trhu objeví její další pokračování, ta se vám budou líbit videa od borce jménem Prince Charming of Lets Plays. Jeho nick na youtubku je Pitchingace88 a dělá vide, ve kterých prochází oblíbený pecky. Starý, nový, známý, neznámý, ale hlavně v dobrý kvalitě a s perfektním komentářem. Ten je samozřejmě anglicky. Ale samotná procházečka hry je perfektní podívanou v kvalitním rozlišení.

Nedávno jsem narazil na Walkthrough Bioshocku, kterýžto byl jednou z nejlepších atmosférických her, kterou jsem kdy hrál. Tady vám nabízím ukázku.


Máte taky oblíbený video nebo kanál na youtubku? Je o hrách? Postněte sem odkaz a podělte se s náma.

10.04.12

Flashdeck - CS animation

Nazdar kempeři :-) jak se daří v kotlině...
Náhodou jsem po pařbě doběhl domu včas posledním metrem, který tady v Bukurešti jezdí kolem 11 hodiny večerní a když jsem se rozhodoval...eeeeh to je zase jiná písnička...No takže jsem se vrátil jakože docela brzo. A protože jsem byl lehce nadrátovanej, tak jsem brouzdal Internetem s veselou náladou a narazil jsem na ultrakrutopřísný CS video.
Písniček se tam vytřídá taky pěkná řádka - vlastně každej z těch kreslenejch psychopatů má svůj jedinečnej soundtrack.

Video je od týpka Wei Xing Yong so si říká flash-deck a jednoznačně stojí za shlédnutí. Především pro fandy serie CS, CS: Source. Já jdu ještě před skokem do postele zkouknout další pecku...



Varování! Nepouštět v práci, nebezpečí brutálního výsměchu :-D